Získej 50 € ZDARMA!

 1. Přihlas se na svůj účet v Sportingbet, nebo se zaregistruj

 2. Od pondělí 21.11.2011 do neděle 27.11.2011 protoč sázky v hodnotě 100€ na libovolném výherním automatu Flash Casina

 3. Peníze vsaď v českých korunách, bonus získáš v eurech

 4. Bonus se ti připíše automaticky!

Užij si hru bez stahování aplikace, kdykoliv a kdekoliv!

Bonus 50€ zůstává tobě!

 • Zadejte váš email pro využití pozvánky:

 • Podmínky použití

  Další podmínky:

  1. Tato nabídka platí pro všechny nové i stávající zákazníky Sportingbet.
  2. Tato nabídka platí pouze od pondělí 21.11.2011 00:01 CET do neděle 27.11.2011 23:59 CET.
  3. Bonus bude připsán po provedení aktivačních sázek v hodnotě 100 EUR. Tyto sázky musí být provedeny na libovolném výherním automatu, a to do 23:59 CET 27.11.2011, jinak zákazníkovi nebude bonus připsán.
  4. Bonusové peníze lze z Flash Casina vybrat až poté, co celkové sázky na výherních automatech překročí 20 násobek bonusové částky. Pro účely tohoto bonusu se započítávají pouze sázky na výherních automatech Flash Casina.
  5. Ke splnění sázkových požadavků musí dojít během 7 dnů od obdržení bonusu. Jakýkoli zbývající bonus bude po 7 dnech z hráčova účtu odebrán.
  6. Pro všechny sázky ve Flash Casinu budou nejdříve použity peníze vložené hráčem a až poté bonusové peníze. Do sázkových požadavků jsou započítávány pouze sázky ve hrách Flash Casina se skutečnými penězi.
  7. Tento bonus je k dispozici pouze ve hrách umístěných v sekci Výherní automaty Flash Casina a hrách umístěných na stránce této bonusové nabídky.
  8. Společnost Interactive Sports (CI) Limited, provozovatel ParadiseCasina má právo kdykoli a bez upozornění změnit, zrušit nebo ukončit tuto nabídku nebo změnit její podmínky. Vyhrazuje si také právo nepovolit udělení bonusu určitým držitelům účtů.
  9. Akce se může zúčastnit každý klient, domácnost, účet či IP adresa jen jednou. Zákazníkům, u kterých bude zjištěno, že se pokusili založit více účtů, budou všechny bonusy z účtů odebrány.
  10. Veškerá rozhodnutí v této akci jsou výhradně v pravomoci společnosti Interactive Sports (CI) Limited a jsou konečná a závazná.
  11. Platí standardní pravidla společnosti Interactive Sports (CI) Limited.