Zahrajte si na novém online automatu 16.10.2014

Zahrajte si na novém online automatu

Vyzkoušejte zde nový výherní automat zdarma.


Zde na Vás čeká nový automat zdarma

Dobrodruh Rich Wilde se vrací zpět ve hře Pearls of India. Vyzkoušejte na stránkách Bohemia casina tento automat zdarma. Hry zdarma na Vás čekají i v mobilní verzi, takže si můžete zahrát také na telefonu nebo tabletu. Pearls of India je pětiválcový video automat s 20 pevnými výherními řadami a padajícími symboly. Vsadit můžete až 5 mincí na jednu řadu. Počet výherních řad ale nelze změnit.


Jak hrát tento online automat?

Automat Pearls of India obsahuje symbol Wild (Rich Wilde), symbol Scatter pro zatočení zdarma (perla) a bonusový symbol Scatter (svatyně). Symbol Wild nahrazuje všechny ostatní symboly, s výjimkou perly a svatyně a pomáhá skládat výherní kombinace. Wild symbol se objevuje pouze na válcích 2, 3 a 4.

Všechny výhry se násobí hodnotou uvedenou na obrazovce. Hodnota násobitele se zvyšuje při každém po sobě jdoucím odstranění, při spuštění nového kola se však vynuluje. Pokud se kdekoli na válcích objeví symbol svatyně, získáváte jej. Jakmile nasbíráte dostatečný počet symbolů svatyně, spustí se bonusová hra. Během bonusové hry můžete zvolit jednu ze tří svatyní. V každé z nich jsou ukryty různé bonusové úkoly:

Při bonusovém úkolu Socha boha Višnu dostanete příležitost získat z rukou sochy perly. Počet úspěšně získaných perel určí vaši výhru.
Při bonusovém úkolu Kolo Brahmy získáte příležitost roztočit na kole tři kruhy, abyste mohli získat stejné symboly. Vaše výhra se určí na základě konečné kombinace symbolů podle tabulky výplat.
Při bonusovém úkolu Zeď boha Šiva budete moci otevřít kachle na zdi. Počet nalezených pokladů určí vaši výhru.


V Bohemia casino na Vás čekají automaty zdarma

Tři symboly perly na válcích spouští zatočení zdarma . Spustí se série zatočení zdarma, při níž je násobitel hlavní hry stále aktivní, symbol perly funguje jako symbol Wild a nahrazuje všechny ostatní aktivní symboly. Pokud se při zatočení zdarma kdekoli na válcích objeví symbol perly, získáváte jej. Po získání 5 symbolů perel obdržíte další zatočení zdarma a zvýšíte násobitel. Funkci zatočení zdarma lze spustit opakovaně až do 30 zatočení. Symbol perly se může objevit pouze na válci 1, 3 a 5.

Svou výhru se můžete pokusit znásobit v dobrovolném kole Risk. Zahájíte jej kliknutím na tlačítko RISK poté, co získáte výhru. Vaším cílem je správně uhodnout barvu otočené karty. Kolo Risk lze hrát pětkrát za sebou až do výše 2500 mincí.


Sázky a návratnost výherního automatu Pearls of India

Minimální sázka na jednu hru činí 4 Kč, takže případnou reálnou hru si i s minimálním vkladem přes mobil ve výši 100 Kč dostatečně osaháte. Návratnost automatu je 96.87%. Což je mnohem více než u automatů v klasických kamenných barech. Hrajte raději online automaty. Máte vyšší šanci na výhru.

HRÁT AUTOMAT
Lenka H.

Lenka H. dnes vyhrála 175,00 Kč

Tomáš H.

Tomáš H. dnes vyhrál 525,00 Kč

Jiří Š.

Jiří Š. dnes vyhrál 1 675,00 Kč

Tereza T.

Tereza T. dnes vyhrála 1 500,00 Kč

Magda M.

Magda M. dnes vyhrála 2 900,00 Kč

Ilona J.

Ilona J. dnes vyhrála 4 700,00 Kč

Jakub  Č.

Jakub  Č. dnes vyhrál 2 650,00 Kč

Mirek D.

Mirek D. dnes vyhrál 2 975,00 Kč

Eliška B.

Eliška B. dnes vyhrála 3 825,00 Kč

Lenka H.

Lenka H. dnes vyhrála 1 675,00 Kč

Zkus to taky!
ČeskyČesky
Your current language:ČeskyČesky