Vyzkoušejte nový výherní automat 03.11.2014

Vyzkoušejte nový výherní automat

Zde na vás čeká online automat Golden Ticket. Zatočte si již od 4 Kč. Návratnost automatu je vyšší než v kamenných hernách!

Vyzkoušejte nový online automat Golden Ticket, který je nejnovějším přírůstkem v Bohemia Casinu.Tento výherní automat není založen na klasických točících se válcích. Ale symboly propádávají hracím polem.

Online automat Golden Ticket

Hra Golden Ticket v Bohemia casinu je trochu netradiční video automat s hracím polem 5x5 symbolů. Symboly propadávají hracím polem shora dolů a tvoří výherní kombinace. Výhry dosáhnete, pokud se objeví 3 a více stejným symbolům ve vodorovné nebo svislé řadě. Aktivní jsou všechny sloupce i řady a symboly mohou být zároveň součástí několika výherních kombinací.

Na automatu Golden Ticket nechybí ani symbol Wild (zlatý tiket), který nahrazuje všechny ostatní symboly a pomáhá skládat výherní kombinace. Po vyhodnocení jsou výherní kombinace odstraněny, zbývající symboly klesnou a mohou vytvořit nové výherní kombinace. Po odstranění výherních symbolů se uprostřed objeví symbol Wild (zlatý tiket), který dále může tvořit výherní kombinace. Za každé jednotlivé odstranění se zvyšuje násobitel výhry. Pokud je z hracího pole odstraněno všech 25 symbolů, získá hráč speciální výhru.

Bonusové hry

Hra Golden Ticket nabízí rovněž bonusovou hru, která se skládá z bezplatných kol a spouští se ve chvíli, kdy dojde k odstranění všech symbolů ze sloupce s nápisem „BONUS“. Výhru v bonusové hře získáte, pokud se kdekoli v hracím poli objeví 5 a více stejných symbolů, přičemž se používá jiná sada symbolů a neobjevuje se zde symbol Wild. V případě, že se při bonusové hře objeví 5 a více bonusových symbolů (bonusová hvězda), získává hráč další bonusová kola.

Jak sázet na automatu

Sázku hráč zvolí pomocí příslušných sázkových tlačítek ve spodní části hry. Minimální sázka je nastavena na 4 Kč a maximální potom na 800 Kč. Hra je dostupná rovněž v mobilní verzi, takže si můžete zahrát také na telefonu nebo tabletu. Návratnost tohoto automatu je 96,73%. Vyzkoušejte zde další online automaty zdarma.

Vyzkoušet automat
Natalija D.

Natalija D. dnes vyhrála 4 425,00 Kč

Marie K.

Marie K. dnes vyhrála 1 425,00 Kč

Milan P.

Milan P. dnes vyhrál 2 050,00 Kč

Lenka H.

Lenka H. dnes vyhrála 175,00 Kč

Tomáš H.

Tomáš H. dnes vyhrál 525,00 Kč

Jiří Š.

Jiří Š. dnes vyhrál 1 675,00 Kč

Tereza T.

Tereza T. dnes vyhrála 1 500,00 Kč

Magda M.

Magda M. dnes vyhrála 2 900,00 Kč

Ilona J.

Ilona J. dnes vyhrála 4 700,00 Kč

Jakub  Č.

Jakub  Č. dnes vyhrál 2 650,00 Kč

Zkus to taky!
ČeskyČesky
Your current language:ČeskyČesky