Pojďte si pro výbušný silvestrovský bonus! 14.12.2011

Pojďte si pro výbušný silvestrovský bonus!

Konec roku se blíží! Zatímco někteří se moří s novoročními předsevzetími, bet-at-home.com žije raději přítomností a svým zákazníkům čekání na nový rok zpříjemní pořádným bonusem. Od 15. do 30. prosince daruje tato online sázková společnost všem svým stávajícím i novým zákazníkům v kasinu až 100 eur.

Společnost bet-at-home.com , specialista na online hraní, je už déle než jedno desetiletí stálicí branže. Napínavá zábava a vzrušující zážitky stojí v této skvělé sázkové společnosti na prvním místě. Dennodenně baví tisíce milovníků her v kasinu více než 100 her, seřazených od A jako Arabian Nights až po Z jako Zodiac. „Není se čemu divit, z našich zákazníků děláme přece milionáře. U bet-at-home.com hrajete o nejvyšší jackpoty na internetu,“ vyjadřuje své nadšení ze slibných šancí na výhru jednatel Jochen Dickinger.

Získat stoeurový bonus do kasina je tak snadné

Všichni ti, kteří si v období od 15. do 30. prosince koupí herní žetony, dostanou od bet-at-home jako jednorázovou odměnu 100 procent převedené částky. Zjednodušeně řečeno, pokud vložíte 100 eur, dostanete 200 eur. Protože ale každý špunt vyletí ze šampaňského jen jednou, tak i bonusová akce bet-at-home.com platí jen pro první nákup žetonů. Vyplatí se tedy využít v maximální výši!

Bonus se přičítá hned, bez čekání!

A to nejlepší na závěr: Bonus je aktivní okamžitě. Ostatně, hry v kasinu jsou vhodné pro začátečníky i profíky, protože špičkový moderní software se v podstatě obsluhuje sám. Na bet-at-home.com je spolehnutí, i pokud jde o bezpečnost: Jako licencovaný člen LGA, nezávislého úřadu dohledu, je online sázková společnost podrobována pravidelným kontrolám. Jak software kasina, tak i příslušné generátory náhodných čísel procházejí přísnými testy, takže poctivá zábava je garantována od samého začátku.

Probudili jsme ve Vás zvědavost?

Nečekejte a zaregistrujte se! Stačí párkrát kliknout a dostanete se do víru velkých zábavných her! Stačí se přihlásit na www.bet-at-home.com, v případě potřeby zvolit druh vkladu a načíst na účet. Potom je ještě zapotřebí částku převést na žetony do kasina. A rychlost? Tak tady je bet-at-home.com jednoznačně o krok napřed. Na e-mailové dotazy odpovídá specialista na online hraní v co nejkratším možném čase ve 22 jazycích, a to samozřejmě 24 hodin denně. Tento servis je v branži hazardních her vzácností.

O společnosti bet-at-home.com

bet-at-home.com AG je součástí skupiny BetClic Everest Group, jedné z předních evropských společností v oblasti on-line hazardních her a sportovního sázení. Na webových stránkách www.bet-at-home.com nabízí společnost vzrušující zábavu: pestrá nabídka zahrnuje sportovní sázení, kasino hry, poker a další zábavné hraní. bet-at-home.com patří v současné době s 2,5 miliony registrovaných zákazníků ve 230 zemích k nejoblíbenějším sázkovým společnostem na evropském kontinentu.

Získat bonus 100€!
Svatava Z.

Svatava Z. dnes vyhrála 4 575,00 Kč

Miroslav R.

Miroslav R. dnes vyhrál 3 975,00 Kč

Kateřina C.

Kateřina C. dnes vyhrála 4 075,00 Kč

Lenka L.

Lenka L. dnes vyhrála 4 500,00 Kč

Terka H.

Terka H. dnes vyhrála 4 550,00 Kč

Ondra M.

Ondra M. dnes vyhrál 1 200,00 Kč

Romana   J.

Romana  J. dnes vyhrála 4 250,00 Kč

Tereza K.

Tereza K. dnes vyhrála 3 400,00 Kč

Radim H.

Radim H. dnes vyhrál 1 450,00 Kč

Andrea R.

Andrea R. dnes vyhrála 3 825,00 Kč

Zkus to taky!
ČeskyČesky
Your current language:ČeskyČesky