Bezpečnější platební metoda v casinech 11.10.2010

Bezpečnější platební metoda v casinech

Hráči online casin mají od nynějška možnost využívat další platební metodu: nová předplacená Master Card umožní casinovým hráčům, aby měli instantní bezpečný přístup ke svým peněžním prostředkům. Softwarový poskytovatel, firma Playtech, uvedl na trh tento nový způsob, který je známý jako Intercash a bude fungovat v 18 casinech a v 29 milionech bankomatech a pokladnách.

Playtech je hlavní softwarová společnost zabývající se hazardními hrami, která vyvíjí software a hry pro online casina, jako jsou poker, ruleta, hraci automaty, bingo a spousta dalších.


Obliba těchto on-line casin s automaty stále roste - podívejte se na statistiky!

“Tím, že dají hazardní společnosti svým hráčům a partnerům instantní přístup k jejich výhrám a prostředkům za pomocí bezpečné čipové karty MasterCard s PINem, nezískají pouze výhodu snížení svých nákladů s ohledem na podmínky výplat šeků a bankovních převodů, ale zároveň také zvýší spokojenost zákazníků, jejich komfort a věrnost,” říká CEO firmy Intercash Patrick Seguev.

Karta funguje jako e-peněženka a umožňuje hráčům vybírat peněžní prostředky z jejich karty na jakékoliv stránce Intercash, která obsahuje bankomat (ATM) nebo pokladnu (POS), přičemž těchto zařízení existuje 29 milionů. Hráči mohou zůstatek na kartě použít třeba k tomu, aby si vložili peníze na své účty v online casinech.

Zdroj: http://www.pressweb.cz

Tomáš H.

Tomáš H. dnes vyhrál 525,00 Kč

Jiří Š.

Jiří Š. dnes vyhrál 1 675,00 Kč

Tereza T.

Tereza T. dnes vyhrála 1 500,00 Kč

Magda M.

Magda M. dnes vyhrála 2 900,00 Kč

Ilona J.

Ilona J. dnes vyhrála 4 700,00 Kč

Jakub  Č.

Jakub  Č. dnes vyhrál 2 650,00 Kč

Mirek D.

Mirek D. dnes vyhrál 2 975,00 Kč

Eliška B.

Eliška B. dnes vyhrála 3 825,00 Kč

Lenka H.

Lenka H. dnes vyhrála 1 675,00 Kč

Jakub  V.

Jakub  V. dnes vyhrál 1 300,00 Kč

Zkus to taky!
ČeskyČesky
Your current language:ČeskyČesky